O mně

Ve formulářích v kolonce zaměstnání vyplňuji Revenue Manager, ale kdo opravdu jsem? Kromě toho, že se živím jako cirfšpión, taky miluju zvířata a ve svém volném čase se věnuji mazlení koček, ochraně zvířat, cestování a ty nejlepší okamžiky se snažím zachytit fotografií. Rozhodla jsem se najít způsob, jak všechny tyto činnosti spojit a ideálně přitom pomoci zvířatům a tím přispět k vytvoření lepšího místa na Zemi.

Fotografuji od svých 13 let, ale až opuštěné kočičky v útulku, jehož jsem byla aktivním dobrovolníkem, mi „pomohly“ s rozhodnutím udělat (konečně) ten zásadní krok – odhodlat si splnit sen a pořídit si digitální zrcadlovku a stát se vášnivou amatérskou fotografkou. Věřím, že v dnešní době sociálních sítí zveřejnění krásných a kvalitních fotografií koček, které hledají nový domov, může hodně pomoci. Víte, co je pro mě sladkou odměnou? Když se přes mé fotografie lidé zamilují do útulkových koček tak, že jim následně poskytnou nový domov!

Pokud máte zájem o zvěčnění Vašich kočičích miláčků, nebo by se Vám hodily portrétní fotografie koček v útulcích, budu moc ráda, když mi napíšete přes kontaktní formulář nebo na info@kocicifotografka.cz a domluvíme se na možnostech naší spolupráce!